Schools‎ > ‎High School‎ > ‎

Honor Roll

QUARTER 3 HONOR ROLL
2017 – 2018 SCHOOL YEAR


Senior “A” Honor Roll
Patience Alberts, Kalista Arendt, Zoie Baker, Megan Cannon, Brandi Jo Charles, Denny Christoff, Mary Cravillion, Aurora Delebreau, Will Derenne, Alexis M. Dorner, Danielle Fameree, Faith Flynn, Gabrielle Frankow, Gabriel Frontuto, Jesse Granius, Abigail Hanmann, Sarah Iverson, Carson Junio, Annie Kinnard, Dylin Kollross, Allison Kratz, Lillian Ledvina, Hunter Liebeck, Amanda Mleziva, Cassandra Naze, Baylee Nelis, Autumn Nelsen, Sierra Paul, Cade Peppin, Austin Rank, Grace Rollin, Matthew Salentine, Noah Salentine, Lauren Shefchik, Amanda Smith, Danae Srnka, Renee Stirn, Marli Tanck, Kaylee Tank, Megan Thayse, Benjamin Ullmann, Danella Van Ess, Devan VandenBush, Madison VandenHouten, Faith Vania, Mckenna Veeser, Libby Voight, Ethan Waldow, Allen Walker, Samantha Weinfurter, Molly Wotruba, Jacob Zellner

Senior “B” Honor Roll
Katlynn Albert, Trey Alsteen, Carissa Baldwin, Courtney Boehm, Natalie Boney, Lexi Dachelet, Tanner Englebert, Edith Garcia, Maegan Glander, Megan Glinski, Riley Glish, Katharine Haga, Jonathan Hollister, Alexander Hoppe, Jared Hudson, Andrew Iverson, Carson Kinnard, Chantel Kinnard, Alex Lau, Emily Ledvina, Jorden LeGreve, Austin LeRoy, Nate Lloyd, Skye Maedke, Evan Matchopatow, Sarah McKinnon, Maddison Mleziva, Kayla Opicka, Jacob Pardowsky, Derek Peters, Brianna Prevost, Mason Ravet, Travis Riemer, Connor Stodola, Emma Thuecks, Austin Tlachac, Hunter Van de Water, Anthony Van Deurzen, Kimberly Van Donsel, Alexander Vanden Avond, Ty VandenHouten, Olivia Wypiszenski, Nathan Yagodinski, Alexis Zeitler, Joshua Zeitler, Zoe Zimmer

Junior “A” Honor Roll
Garrit Aissen, Bryce Bosman, Jordan Bukouricz, Shannon Bukouricz, Paige Butnick, Selina Conard, Claire Coppens, Allison Dart, Ashley Dax, Kennsington DeGroot, Destiny DeJardin, Madelyn Devos, Gabryelle Doell, Esther Frontuto, Austin Gallenberger, Alexa Geniesse, Katelynn Glander, Amanda Glinski, Gabrielle Haen, Noah Hanmann, Brynn Holzwarth, Taylor Isenberg, Garrett Jeanquart, Isabelle Jeanquart, Jenna Jorgensen, Hannah Judkins, Mackenzie Junio, Carli Kollross, Colton Koss, Laura Ledvina, Kaitlyn Leppiaho, Rebecca Martin, Bryce Oysti, Marshall Paider, Alexis Paye, Jennifer Recka, Nathan Ronsman, Cassie Schiltz, Brooklyn Simonar, Owen Simonar, Megan Sternard

Junior “B” Honor Roll
Arabella Adams, Maxwell Allen, Jena Berceau, Eli Blohowiak, Mason Campbell, Bryce Cherney, Derek Chervenka, Eliceli Contreras, Michael De Jardin, Lauren Dhuey, Ian Doell, John DuBois, Cole Erickson, Alyssa Frea, Griffin Geib, Alexander Goldsmith, Dylan Hanson, Greta Hetrick, Alexandra Jorgensen, Savannah Kasbaum, Tanner Kasten, Morgan Koss, Wyatt Kruse, Dalton Kudick, Jared Lemens, Hannah Maedke, Amanda Miceli, Wyatt Nuthals, Logan Peronto, Dakota Robinson, Madison Salm, Kyle Seidl, Mackenzie Simonar, Paige Skubal, Andrew Spengler, Dakota Srnka, Logan Theys, Olivia Theys, Evan Thiry, Kayla Thiry, Morgan Tillmann, Bennett Tust, Spencer Tuttle, Vanessa Van Pay, Jonathan VanDenack, Emilee VandenBush, Paige Vandervest

Sophomore “A” Honor Roll
Holly Baierl, Katherine Brand, Brendon Brunette, Heather Dart, Trenton Dart, Sienna Davis, Matthew Dorn, Cassandra Flynn, Jesse Gregorich, Natalie Haen, Sophia Hanmann, Alissa Heurkens, Kate Hilbert, Julia Ihlenfeld, Allison Jauquet, Megan Jodar, Lucas Joniaux, Luke Larson, Abigail Loritz, Emily Maccoux, Lauren Maccoux, Anna Morozov, Ruth Olson, Brady Reinhard, Cassidey Trimberger, Cullen Van Kirk, Morgon VandenHouten

Sophomore “B” Honor Roll
Alexander Barrett, Payton Bellin, Sadie Blohowiak, Bailey Bosman, Brooklyn Christoph, Matthew Cravillion, Dylan Dahlke, Rebekah Day, Mackayla DeBaker, Ashley De Jardin, Christian Derenne, Dasha Drevenchuk, Ariana Engels, Teagan Froelich, Bryce Hanmann, Abby Heim, Lindsey Jorgensen, Valerie Kipp, Kathryn Krueger, Mercedes Kudick, Grace LeGrave, Benjamin Naze, Jacob Neuzil, Andrew Prevost, Kendall Prevost, John Reinke, Mason Renard, Zachary Riemer, Allison Routhieaux, Janelle Sabah, Carter Sewell, Sierra Shefchik, Mitchell Simonar, Brandon Van de Water, Rachel Van Pay, Jeremiah Vania, Emily Waldow, Gabriel Zellner

Freshman “A” Honor Roll
Tanner Alsteen, Cody Arendt, Devon Bader, Jensen Beyer, Tessa Bukouricz, Hannah Derenne, Morgan Detampel, Alexis S. Dorner, Kayla Dufek, Alena Feldt, Chandler Frea, Teddera Froelich, Brianna Gaedtke, Maia Geniesse, McKenzie Hanson, Aliza Jacobs, Aryana Knudson, Savannah Kruse, Nathaniel Ledvina, Madelyn Leppiaho, Jillian Lynts, Melanie Martinez, Michael Miller, Callista Navin, Allison Naze, Nathan Naze, Taylor Nelsen, Alexandra Nowak, Brianna Paye, Allison Prevost, Ryan Robillard, Sylvia Sampo, Luke Shefchik, James Staats, Abigail Sternard, Emily Thern, Karlee Tyler-Naze, Jackie Van Ess, Alexandria Wech,, Sadie Wiegand, Benjamin Willems, Leah Wypiszenski, Blake Yagodinski

Freshman “B” Honor Roll
Jake Alexander, Paul Allen, Dylan Annoye, Evan Basten, Anna Berceau, Catherine Bevins, Isabella Bohm, Dana Chervenka, Derrick Davister, Phillip DeJardin, Claire Delcore, Samantha Derenne, Reannah DeRoost, Merissa DeWinter, Tara Dhuey, Brett Dorner, Chantel Duckart, Madelyn Fatla, Emilie Giese, Lydia Haen, Julia Hanmann, Darren Holman, Bryan Jeanquart, Ella Junion, Logan Kasten, Jack Kinnard, Tyler Kollross, Kyle Kroll, Joel Ledvina, Casey Legois, Autumn Libal, Cailey Massart, Maximus Mumme, Liberty Nunez, Kyle Nuthals, Emma Paider, Anthony Patek, Kylie Rabas, Evan Rank, Christian Rasmussen, Ella Rollin, Andrew Sabah, Sydney Shefchik, Lidia Stahl, Isaac Stirn, Hayden Thiry, Kendall Tierney, Abigail Van Pay, Grace Van Pay, Jacob Vanden Avond, Noah VandenBush, Owen Vandermause, Thomas Weinfurter, Cali Wery, Grace Westphal